START
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Statystyki
Rejestracja
Zaloguj
Album
Listen to us --> [Radio WoM] [Radio WoM] [Radio WoM] [Radio WoM]
RadioWoM Strona Główna
RadioWoM - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

REGULAMIN FORUM RADIA WoM


1. RadioWoM jest radiem założonym przez grono przyjaciół, w celach HOBBYSTYCZNYCH, odtwarzana muzyka jest wyłšcznie tylko dla ścisłego grona przyjaciół i osób z naszych rodzin. Zakaz udostępniania Naszego radiowego linka z grajšcš muzyka dla osób postronnych. Zabrania się umieszczania, ogłaszania reklam na antenie radia oraz na radiowym forum. Akceptujšc regulamin wchodzisz do grona Naszych przyjaciół RADIAWoM

2. Na forum nie używamy wulgaryzmów nie ubliżamy innym użytkownikom tak by atmosfera była miła i przyjemna.

3. Zakaz reklamowania stron NIE ZWIĽZANYCH Z NASZYM RADIEM

4. Założony temat powinien być czytelny

5. Edytujemy posty o ile chcemy coś jeszcze dodać by nie pisać własnego posta jeden pod drugim.

6. Zakaz reklamowania stron zarobkowych, nazistowskich, pornograficznych, sekty itp.

7. Za nie przestrzeganie regulaminu użytkownik będzie dostawał ostrzeżenie pod postem od moderatora lub admina ostrzeżenie punktowane a w ostateczności ban.

8. Kolor czerwony może używać tylko ADMIN I MODERATOR

9. Podczas rejestracji proszę o wpisanie prawidłowej daty urodzenia,oraz OBOWIĽZKOWO nr GG

10. Administracja forum zastrzega sobie możliwość usunięcia bez podania przyczyny osobę nieaktywnš (nie logujšcš się na forum co najmniej raz w miesišcu) lub osoby nie stosujšce się do regulaminu.Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8